Jesteś tutaj

O nas

Firmao

Projekt Firmao jest owocem naszych wieloletnich doświadczeń związanych z  uczestnictwem w dużych, międzynarodowych projektach z zakresu tworzenia oprogramowania biznesowego dla największych światowych koncernów.

W toku realizacji wspomnianych projektów nabyliśmy unikalną wiedzę na temat najnowszych standardów i technologii tworzenia oprogramowania biznesowego. Dzięki temu posiadamy kompetencje, które dziś pozwalają nam na wdrażanie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie projektów na polskim rynku. Jednym z nich było stworzenie jedynej w swoim rodzaju platformy on-line, która już na starcie miała znaczącą przewagę nad analogicznymi, istniejącymi na rynku usługami.

Firmao jest już używane przez prawie 6 000 firm w Polsce i Wielkiej Brytanii. W roku 2012 Firmao zostało wybrane spośród wszystkich blisko 1800 e-usług  do grona 15 najlepszych e-usług współfinansowanych z dotacji UE POIG 8.1.

Domeną Firmao jest pełna elastyczność, dynamiczny rozwój oraz stabilność. Oprogramowanie to, dostępne obecnie w Polsce i Wielkiej Brytanii, jest sukcesywnie wprowadzane na kolejne rynki zagraniczne.