Jesteś tutaj

Dlaczego biznes wybiera Firmao

By zbudować wiarygodność marki i rozległą sieć kontaktów Firmao, już na samym początku swojego istnienia współpracowaliśmy z wieloma firmami, które potencjalnie mogły być naszymi klientami.

Choć naszym podstawowym celem było stworzenie nowoczesnej platformy oprogramowania, mamy ambicje by w dalszej perspektywie pełnić rolę kompleksowego, wirtualnego działu IT dla przedsiębiorstw. Swoim klientom zapewniamy więc nie tylko niezbędny software i serwer, na którym mogą przechowywać swoje dane, ale i doradztwo w kwestiach dotyczących IT.

Uważamy ponadto, że oprogramowanie powinno dostarczać klientowi wymiernych korzyści. Model biznesowy oparty na systemie comiesięcznej płatności szybko wyklucza z rynkowego obiegu to oprogramowanie, które może wypada dobrze podczas prezentacji, ale nie zapewnia  firmom zysków finansowych.

Równie istotny jest fakt, że posiadana przez nas unikalna wiedza techniczna pozwoliła nam zbudować zespół złożony z najwybitniejszych programistów, legitymujących się jednymi z pierwszych w Polsce certyfikatów, które potwierdzają ich najwyższej klasy umiejętności informatyczne. Firmao od samego początku tworzone było jako ściśle zintegrowana platforma oprogramowania online. Dzięki swojej unikalnej kompleksowości ten system oprogramowania może być stosowany zarówno przez małe firmy, które dopiero rozpoczynają działalność, jak i duże przedsiębiorstwa z wieloletnim doświadczeniem rynkowym.

Tanie i łatwe w obsłudze systemy CRM, od jakich roi się na naszym rynku, są wystarczające jedynie dla małych, początkujących firm. Prędzej czy później często okazuje się bowiem, że najprostsze rozwiązania nie nadążają za rozwojem firmy i muszą być zastępowane przez zintegrowane rozwiązania właśnie takie jak Firmao.

Niewątpliwą zaletą Firmao jest unikalna architektura naszego oprogramowania, dzięki której w łatwy i szybki sposób jesteśmy w stanie modyfikować system zgodnie z potrzebami naszych klientów. 

Oto najważniejsze powody, dla których nasi użytkownicy wybierają Firmao:  

 • Firmao przechowuje dane biznesowe swoich klientów w serwerowniach firmy Amazon - lidera rynku dużych serwerowni Cloud według magazynu Webhosting iFindTheBest.com. Dzięki temu zapewniamy najwyższą możliwą gwarancję bezpieczeństwa, poufności i dostępności danych, potwierdzoną certyfikatem ISO 27001.
 • Oferujemy darmowe indywidualne prezentacje i szkolenia on-line ze współdzieleniem ekranu.
 • Dajemy klientom możliwość podpisania indywidualnych umów dotyczących współpracy.
 • Umożliwiamy Import do Firmao dowolnych danych pochodzących z innych programów.
 • Możliwe są modyfikacje Firmao zgodnie ze specyfikacją dostarczaną nam przez użytkowników.
 • Nasi informatycy zapewniają klientom wsparcie techniczne i doradztwo przez e-mail, telefon i komunikatory internetowe.
 • Firmao zapisuje historię każdej dokonanej w danych zmiany i umożliwia jej wycofanie. Gwarantuje też użytkownikom elastyczny system uprawnień. 
 • Istnieje możliwość takiego zaprogramowania systemu, by nasz klient miał dostęp wyłącznie do tych danych, które są mu w danej chwili najbardziej potrzebne.
 • Firmao nie wymaga instalacji ani aktualizacji, jest gotowe do użytku w kilka minut.
 • System nie wymaga inwestycji w sprzęt, oprogramowanie czy obsługę techniczną.
 • Firmao to również dysk sieciowy przystosowany indywidualnie do specyficznych potrzeb każdej firmy. Ważne pliki są dzięki temu dostępne dla wszystkich pracowników, którzy ich potrzebują.
 • Ogromnym plusem systemu jest jego zintegrowanie z najnowocześniejszymi wirtualnymi centralkami telefonicznymi  firmy 4PSA.com  Datera.com i operatorami VoIP, takimi jak  IFON Biznes, Freeconet, VanBerg Systems i Simplisity.com.