Jesteś tutaj

Dalsze plany

Dzięki sugestiom, jakie na co dzień otrzymujemy od naszych klientów, mamy bardzo wiele pomysłów na to, jak uczynić Firmao produktem jeszcze atrakcyjniejszym. Zrealizowanie wszystkich zajęłoby nam zapewne kilka lat, ale najlepsze z nich sukcesywnie wprowadzamy w życie, sprawiając, że  oferowane przez nas usługi są na coraz wyższym poziomie.

W pierwszej kolejności planujemy integrację Firmao ze smartfonami i systemami GSM. Dzięki niej będziemy w stanie zaoferować swoim klientom najtańszą na rynku ofertę dla działów telemarketingu, obejmującą integrację systemu z bezprzewodowymi czytnikami kart ewidencjonowania czasu pracy, systemami e-commerce (co umożliwi składanie zamówień bezpośrednio przez stronę naszych klientów) czy sieciami społecznościowymi.

Firmao, które ma już swoją wersję angielskojęzyczną, w ciągu najbliższych tygodni będzie już dostępne także w niemieckiej wersji językowej. Jesteśmy właśnie w trakcie budowy zagranicznej sieci sprzedaży Firmao, ale równocześnie ciągle rozwijamy sieć resellerów w Polsce.

Poza tym przygotowujemy się do wdrożenia w Firmao normy ISO 27001.